سوالات متداول

بله. پس از تحویل پروژه، هرزمان که مایل بودید می توانید برای تغییر و یا افزودن امکانات جدید به سایتتان در خواست بدهید، که طبق مبالغ مشخص شده برآورد هزینه می شود و انجام داده می شود.

در وطن تِک، پس از تحویل سایت به شما، به مدت شش ماه پشتیبانی به صورت رایگان انجام می شود. و پس از آن پشتیبانی به صورت یکساله قابل تمدید خواهد بود. که هزینه هر سال پشتیبانی معادل ۲۵% از مبلغ کل طراحی سایت شما، و با احتساب ۲۰%تورم سالیانه می باشد. علاوه بر هزینه پشتیبانی که به اختیار شماست، هزینه ی سالیانه هاست و دامنه برای پایدار ماندن سایت شما ضروری است. که بر اساس قیمت روز می باشد و این مورد برای تمام سایت های آنلاین در اینترنت ضروری هست. و تلاش وطن تِک همیشه بر بهینه کردن هزینه های شما، ضمن حفظ بهترین کیفیت بوده است. بدین منظور می توانید قیمت هاست ها و دامنه های وطن تِک را با سایر شرکت ها مقایسه نمایید.

باتوجه به اهمیت سایت و نقش آن در معرفی مجموعه شما، اولین نکته مهم انتخاب شرکت معتبر به جای شخص است، چرا که اشخاص ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییر شغل ، مهاجرت و … قادر به ادامه همکاری با شما نباشند در صورتی که در هر لحظه امکان نیاز به پشتیبانی برای سایت هست.

سپس شرکت هایی را انتخاب کنید که بتوانند امنیت سایت شما را تضمین کنند. وطن تِک امنیت و پایداری سایت شما را تضمین میکند. این ادعای بزرگی است اما متخصصین و برنامه نویسان با تجربه وطن تِک برای حفظ امنیت سایت شما از روش هایی استفاده میکنند که راه نفوذ به وبسایت شما و یا هک شدن سایت شما را بر روی بزرگترین هکر های جهان هم بسته است. لازم است بدانید برخلاف اکثر شرکت های طراحی سایت، وطن تِک تا به حال حتی یک مورد هک شدن وبسایت مشتری را هم نداشته است.

با شرکت های مختلف ارتباط برقرار کنید و در مورد زمان تحویل سایت و هزینه و ویژگی های موردنظرتان با آنها صحبت کنید.

هرگز به شرکت هایی که در ابتدا قیمت مشخصی به شما نمیدهند اعتماد نکنید. این کار آنها سه دلیل دارد. یا میخواهند قیمت های غیر معقولی را مطرح کنند. یا می خواهند در مراحل مختلف و به بهانه های مختلف از شما مبالغ متعددی دریافت کنند. یا میخواهند برای موارد و ویژگی های پیشفرض و اولیه از شما مبالغی دریافت کنند. و یا هر سه این موارد!!! البته در تماس های تلفنی دلیل این موضوع را بررسی دقیق ویژگی های سایت مورد نظر شما مطرح میکنند.

یکی از دلایلی که باعث رضایت مشتریان وطن تِک بوده است، صداقت و مشاوره هایی هست که دوستانه و رایگان به مشتریان داده شده است.

در وطن تِک شما مبلغی اضافه تر از چیزی که در پلن ها و لیست خدمات جانبی نوشته شده پرداخت نخواهید کرد. حتی در مواردی طبق بودجه مشتری با تغییرات جزئی در موارد و ویژگی ها، از آن هزینه ها هم کمتر دریافت شده است!

وطن تِک در همه ی پلن های پیشنهادی هاست مورد نیاز مشتری را هدیه می دهد. و در برخی پلن ها، دامنه هم به صورت رایگان است.

برای پلن های پیشنهادی ای که دامنه رایگان ندارند، وطن تِک با هزینه ای بسیار مناسب تر از سایر شرکتهای ارائه دهنده هاست و دامنه، دامنه ی مشتریان خود را تامین میکند.(حتما قیمتها را مقایسه کنید)

وطن تِک برخلاف بعضی از شرکت های طراحی سایت هزینه ی زیادی برای هاست های با حجم بالا(که مورد نیاز نیست) به پلن های پیشنهادی اضافه نکرده هست. بلکه حجم های معقولی که برای اکثریت قریب به اتفاق وبسایت ها مناسب هست، در نظر گرفته شده است.

در هر صورت اگر مایل باشید از شرکت دیگری هاست و دامنه تهیه کنید مشکلی پیش نمی آید و مشاوران آنلاین وطن تِک برای خرید و تنظیم هاست و دامنه،راهنمای شما خواهند بود.
البته اگر هاست و دامنه را از سایر شرکت ها تهیه کنید، هزینه ی هاست و دامنه از پلن های پیشنهادی حذف خواهد شد و فقط هزینه ی طراحی را پرداخت خواهید کرد.

قطعاً، در واقع سئو و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد، که بخش اول آن مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جستجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلن های وطن تِک تحت عنوان سئو داخلی قرار گرفته است. بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است.این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط کارفرما انجام شود،اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط وطن تِک انجام شود، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی بهینه باشد تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

در وطن تِک پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به وطن تِک تحویل داده می شوند. بلافاصله پیاده سازی پروژه شروع می شود، پس از طراحی کامل، وبسایت به مشتری ارائه می شود. در صورت تأیید، تسویه حساب نهایی انجام می شود و وبسایت و اطلاعات ورود به مدیریت و آموزش ها در اختیار مشتری قرار می گیرد. در صورت عدم تأیید طراحی توسط کارفرما(مشتری)، درخواست تغییرات به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد ۵۰% پیش پرداخت دریافت می گردد، و در مرحله تسویه حساب نهایی پس از تایید نهایی ۵۰% باقی مانده پرداخت خواهد شد.

College essay authors for hire have become tremendously in demand with college campuses undergoing a boom in student https://www.fishstripes.com/22311545/top-methods-on-how-to-become-a-great-baseball-coach enrollment. College students are finding it hard to write an article of any length without assistance, and lots of times, help is simply not available. More school are requiring experiments are written by independent authors, and this has generated a huge surge in college essay writing hiring for college campuses around the nation. The process of hiring essay authors https://www.suncoastpost.com/great-reading/living-with-art-can-change-college-life/ can be rather involved, as there https://www.polerstuff.com/safeguarding-mental-health/ are numerous steps involved before any contracts are given. College essay writing is not a simple matter and is best left to professionals that know what they’re doing.